Старосинявська бібліотека для дітей

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 629
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Батькам

 ЖУРНАЛ ЗРОСТАЄМО РАЗОМ         Ми передплачуємо цей журнал

Веселий, яскравий, барвистий журнал адресований тим, хто серйозно ставиться до виховання та розвитку дітей, хто хоче виростити гармонійно розвиненої дитини, спираючись на кращі,досягнення сучасної педагогіки та психології. Наукова основа матеріалів і хороша літературна мова в публікаціях роблять журнал цікавим і доступним для широкого кола читачів.  

На сторінках журналу небайдужі дорослі знайдуть корисні поради по розвитку і вихованню дітей від 3 до 7 років, а також практичні матеріали щодо зміцнення здоровья дитини, розвитку пам'яті, уваги, логічного мислення, мовлення, навчання рахунку, грамоті, читанню і багато-багато іншого. Статті журналу розділені на два блоки: "Для дорослих" і "Разом з дитиною".

Видається журнал  на рос.та укр. мовах.

Газета «Для мами і тата»

files/themes/original/editionPhoto/Dlya_mamy_i_tata.png

Ми передплачуємо цю газету.

"Для мами і тата" - коли до оселі завітав лелека. Ось і залишились позаду всі переживання та побоювання, і на ваших руках диво з див – ваше продовження на землі, ваша дитина.

Тепер попереду нелегкий іспит – батьківство. Не даремно ж кажуть, що в людини є три біди: старість, смерть і погані діти. Старість неминуча, смерть невблаганна, а від поганих дітей можна дім, як і від пожежі, вберегти. Це нелегка, кропітка і дуже захоплива справа.

Тож усім, хто розуміє її важливість, пропонує свою допомогу кольорова газета "Для мами і тата".

Поради психологів, лікарів, священиків, вихователів та вчителів, батьківський форум, знайомство з новими методиками раннього розвитку та осучаснений досвід бабусь, дитяча сторінка – все це на сторінках газети "Для мами і тата".

Секрети родинної педагогіки
 
      http://www.detisite.ru - психолого-педагогічний сайт. Його рубрика "Ліцей для батьків" відкрита для тих, кого цікавлять питання розвитку, виховання і здоров'я дітей; "Інститут розвитку дитини" допоможе в підготовці малюка до школи, а у "Дитячому містечку" знайшлося місце для дитячої цифрової бібліотечки, художньої галереї та ігротеки.
     http://aim.h1.ru/index.html - "Радетели": матеріали сайту присвячені ранньому розвитку дитячих обдарувань.
     http://www.bibicall.ru - "Про харчування та виховання", а також - методики педагогіки Монтесорі, "Художники в памперсах", перша допомога та уроки масажу, батьківські тести та конференції, веб-консультації у лікарів-педіатрів.

       Як впливає музика на розумовий та емоційний розвиток немовляти? Яку іграшку варто пропонувати дитині? Як допомогти дитині позбутися шкідливих звичок? Про це та багато іншого - у розділі "Дитина і сім'я" на сайті Inlife: http://baby.inlife.ru/baby.php?level=0 .
 

       http://www.forkids.ru - батькам цей ресурс пропонує важливу інформацію про здоров'я дітей, корисні поради для тих, хто разом з дітьми збирається виїхати у краї далекі чи близькі на відпочинок.
       http://www.idea.dp.ua/baby/learning.htm - уроки, що стануть у пригоді батькам майбутніх першокласників.
http://baby.com.ua/razdel.php3?sch - а тут - корисні поради для батьків школяриків різного віку.
       http://www.moyadytyna.com.ua/ Електронний журнал "Моя дитина" буде корисним педагогічним джерелом незалежно від того, якого віку ваші діти: від першого року життя і до складного етапу переходу від дитинства до дорослості супроводжуватимуть вас опубліковані тут поради та консультації.
       http://www.grandland.newtech.ru/Sschool.htm - школа сексуального виховання - для підлітків та їхніх батьків.
 
 
 
Батьківський Web-клуб
 
     http://www.rodclub.newmail.ru -"Батьківський клуб" широко відчиняє віртуальні двері для всіх, хто зацікавлений проблемами виховання і здоров'я дітей, їхньої освіти та розвитку творчих здібностей. А рубрика "Діти і звірі" допоможе знайти рішення тим, хто стоїть перед важкою дилемою щастя від спілкування з домашнім улюбленцем і зайвого клопоту на власну шию.
     http://www.7ya.ru - сайт "7Я" має підзаголовок "Все про дітей". Додамо - і не лише про дітей: також і про побут, і про організацію харчування родини, і про родинне дозвілля.
Конференція мам і татусів http://www.7ya.ru/conf/conf-Teenagers.htm стане в пригоді тим, чиї діти стоять на порозі зрілості.
     http://www.ed.gov/pubs/parents/internet/index.html - Parents Guide to the Internet =Батьківський гід по Інтернету, англійською мовою
     http://kidmath.ru/?KidMathru - сайт, присвячений розвитку математичних здібностей у дітей дошкільного віку
 
 
 
 
Дозвілля у домашньому колі
 
     http://childrecords.narod.ru/musictales.html - музичні казки: "Аліса в Країні Чудес", "Бременські музики", "Пригоди капітана Врунгеля" та ще з десяток найулюбленіших музичних версій літературних і фольклорних творів.
     http://playroom.com.ru/ - "Дитяча ігрова кімната". Тут ви знайдете улюблені дитячі пісні з мультиків і кінофільмів, комп'ютерні та розвиваючі ігри для свого малюка, "розмальовки" допоможуть йому розвивати вправність руки та художній смак, а конкурс дитячого малюнка - продемонструвати свої здібності й помилуватись художньою вправністю ровесників вашої дитини.
     А чи знаєте ви родовід вашої сім'ї? Чи досліджували ви його разом зі своїми дітьми? З Інтернетом здійснити подібний проект буде легше: http://www.familysearch.org

      http://www.idea.dp.ua/baby - іменини хлоп'яток і дівчаток. Знайдіть серед них "день ангела" своєї дитини!

 
 
 
 
Сімейне читання.
Читайте дітям, читайте разом з дітьми:
 
     http://www.fabtales.com.ua - "Чарівні казки" - українською мовою;
     http://www.skazka.com.ru , http://skaski.chat.ru/ukraine - українські казки, казки народів світу, літературні казки - російською мовою;
     http://www.kid.ru/libtxt/lib/poisk/kidlibindex.html - Велика дитяча бібліотека на сайті "Кid.ru";
     http://www.lib.ru/MILN - Алан Александр Мілн - "Вінні-Пух" і все-все-все;
     http://www.lib.ru/JANSSON , http://mumidol.narod.ru - Туве Янсон із мешканцями Мумідолу;
     http://www.kulichki.com/inkwell/hudlit/inolit/darrel.htm Джеральд Даррелл - розповіді про звірів - реалістичні й фантастичні;
     http://www.rusf.ru/vk - Кращі твори Владислава Крапівіна - на офіційному сайті письменника.
     http://www.kulichki.com/comics/zoo - "Сивка-бурка" - ілюстровані оповідання про тварин.
***
     http://www.chg.ru/Fairy - сайт "Дитяча казка" збирає і пропонує своїм відвідувачам казки, створені дітьми різного віку.
***
     http://www.library.ks.ua/child/e_library/e_lib.htm - почитайте вашим діткам оповідання й вірші херсонських письменників!
***
     http://www.kid.ru - містить бібліотеки - батьківську та дитячу; довідники для батьків ("Дитячі хвороби", "Дитячі ліки", "Дитячі проблеми", "Календар розвитку дитини" тощо).
     http://www.idea.dp.ua/baby - книги для батьків та тих, хто хоче стати батьками.
     http://list.mail.ru/10926/1/0_1_0_1.html - каталог ресурсів для батьків, для дітей та про дітей.
 
Слухайте разом з дітьми:
     http://www.umka.com.ua/child.shtml - українські казки, дитячі вірші, дитяча поп-музика on-line та на CD.
     http://childrecords.km.ru - казки, інсценівки, мультфонограми та вірші російською мовою, у форматі mp3.
 
 
 
 
 
Обереги вашої дитини
 
     http://www.gdo.kiev.ua/files/2002/07/273.htm - Сімейний Кодекс України. Його варто знати - щоб захистити права своїх дітей та власні.
     http://donmolod.gov.ua/law/international/k1.htm - Конвенція про права дитини
     http://school-sector.relarn.ru/prava - права дітей - для їхніх батьків, учителів та для них самих.
     http://www.un.kiev.ua/ua/unicef/ss-raw.php - ЮНІСЕФ в Україні (сторінки Дитячого Фонду Об'єднаних Націй)
***
     http://m.health.gov.ua/ СНІД: що роблять державні структури для профілактии його поширення в молодіжному середовищі? Офіційна інформація Департаменту молодіжної та сімейної політики.
     http://www.chl.kiev.ua/UKR/p_safeu.htm - "Посібник з Інтернет-безпеки дітей для батьків" (на сайті Державної бібліотеки України для дітей)
     http://www.onlandia.org.ua/html/etusivu.htm - Онляндія — спільна ініціатива програми Microsoft «Партнерство в навчанні», соціально відповідальних комерційних структур, неурядових організацій, за підтримкою громадського-соціальних діячів.
     http://www.ditu.gov.ua/protection/10046 - Пам’ятка для батьків „Діти, Інтернет, Мобільний зв’язок", опублыкована на веб-сайты Держдепартаменту з усиновлення та захисту прав дитини.
 
     Цей сайт містить матеріали для дітей, батьків і вчителів (інтерактивні сценарії, короткі тести, готові плани уроків), завдяки яким діти зможуть освоїти основи безпечної роботи в Інтернеті. На сайті подано доступну, практичну інформацію з Інтернет-безпеки, ознайомившись з якою навіть починаючі користувачі зможуть ефективно використовувати ресурси мережі й захистити себе від небажаного контенту.
Інтернет-журнали для батьків
 
 
"Карапуз"
 
 
Онлайн-журнал для батьків. Виховання і розвиток дітей. Форум, поради психолога, фотогалерея.
 
 
 
Моя дитина
 
 
Інтернет-журнал "Моя дитина", просвітницький проект журналу "Здоров'я жінки в Україні" Містить інформацію про перший-третій роки життя дитини, а також розділ "Школа матері".
 
 
 
"Оленка+Серьожка"
 
 
Журнал для дітей і їхніх батьків. Поради для батьків.
 
 
 
Сім'я і дім
 
 
Електронне видання.
 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples

 • Copyright MyCorp © 2024
  Конструктор сайтів - uCoz
  Наша адреса :смт. Стара Синява, вул. Чернихівського, 4
  е-майл :rdbsinyava@i.ua
  тел. 2-02-02