Старосинявська бібліотека для дітей

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 629
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Цікаві сайти для книгоманів

"Почитайка" - електронна антологія улюблених творів дитячої літератури, яка створюється бібліотекарями різних регіонів країни
(проект Національної бібліотеки України для дітей).
 
 
 
На сторінках сайту Ви маєте можливість ознайомитися з структурою та історією державної влади в Україні, роботою Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади. Також Ви можете дізнатися як захищати свої права, бути активним членом суспільства.

Ключ: Краща Література Юним Читачам

"Краща література юним читачам», скорочено - КЛЮЧ – таку назву має проект, присвячений дитячій літературі України.

Кожного року в Україні видається більше тисячі назв книжок для дітей. Величезна кількість видань минулих років також зберігаються у державних та приватних бібліотеках. Читачеві-початківцю важко зорієнтуватися у цьому океані друкованої продукції, знайти якісну літературу до смаку.

Цей проект має на меті допомогти дітям і підліткам отримати фахову інформацію про нові і призабуті книжки, видані в Україні, познайомити з письменниками і художниками-ілюстраторами, які присвятили свій талант дитячій літературі; дорослому зацікавленому читачеві – ознайомитися із літературознавчими та книгознавчими розвідками у галузі дитячої літератури, а також – при бажанні – взяти участь у дискусії про шляхи розвитку української дитячої книги і літератури, або залишити свої міркування стосовно того або іншого видання, яке рецензується на сторінках «КЛЮЧа».

Інтерфейс проекту виконаний українською мовою, тексти рецензій та оглядів можуть публікуватися як українською, так і російською мовами.

 

Vesela_abka http://abetka.ukrlife.org/
Сайт «Весела Абетка» в мережі Інтернет від 13 липня 2002 року.
Подібного видання не було в Україні — це перша спроба у художній формі через короткі фактологічні оповіді відтворити в загальних рисах літературний процес упродовж його тисячолітньої історії. Видання рекомендується для вчителів, учнів шкіл, ліцеїв і гімназій. Сайт буде цікавим і дітям, і дорослим.
Grey_line
 
Cikave http://cikave.org.ua/pro-sajt/
Більшість матеріалів сайту «Цікаве із світу науки» взяті з провідних наукових англомовних джерел. Рубрикація сайту наступна:
- Космос — все про зоряне небо, планети і сонячну систему.
- Медицина — актуальна і корисна інформація про те, як зберегти своє здоров'я.
- Суспільство — цікаві факти про соціум, в якому ми живемо. Різні дані соціальних опиту-
  вань.
- Древність — для тих, хто цікавиться археологією.
- Еврика — про найбільш інноваційні та вражаючі технології сучасності!
- Земля — наш дім — інформація про клімат, погоду та інші гео-дослідження нашої планети.
- Гіпотези, відкриття
- Різні цікаві статті по темам: Історія, Астрономія, Географія, Біологія, Людина та Фізика.
Grey_line
 
Cozak http://www.cossackdom.com/
У проект «Історія Козацтва XV-XXI ст.» представлені сторінки сьогодення і минулого козацтва. Рідкісні архівні документи, монографії, огляди, карти з історії козацтва. На сайті Ви можете взяти активну участь в обговоренні актуальних питань відродження козацтва.
Grey_line
 
Ditvora http://ditvora.com.ua/
На сайті «Дітвора» ви знайдете чимало цікавої інформації та корисних сервісів. Ви можете:
- Проконсультуватися з експертами з питань здоров'я, освіти та виховання дітей;
- Прочитати статті та новини на дитячу тематику;
- Довідатись з Афіші про цікаві заходи та події, які варто відвідати сім'єю;
- Поспілкуватись на батьківському форумі;
- Продати, подарувати або обміняти дитячі речі у нашій віртуальній дитячій комісійці;
- Поділитись досвідом батьківства з іншими користувачами;
- Прийняти участь у благодійних акціях;
- Прийняти участь у конкурсах з цікавими призами;
- Пропонувати теми для статей, досліджень, інтерв'ю, звертати увагу наших журналістів на   актуальні проблеми, пов'язані з дітьми.
Grey_line
 
Formula http://www.formula.co.ua/
На сайті «Formula.co.ua – математика для школи» Ви знайдете цікаві математичні факти, історії з життя математиків, означення, описи понять, правила, теореми, закони, властивості, формули, математичні таблиці, розв'язки задач з елементарної математики. Переглянете і при потребі збережете збірки прикладів.
Матеріал, розміщений на сайті, може стати в нагоді не лише учням, вчителям математики, які мають справу з одноманітними перерахунками, але й тим, хто бажає відновити знання з математики в обсязі програми середньої школи.
Grey_line
 
Ukrainska_kazka http://kazka.in.ua/
Сайт «Українська казка» присвячений саме Українській Казці. Бо є це великий пласт нашої культури, нашого фольклору, нашої традиції. Казка не є витвором виключно для дітей віком від 2 до 102 років, але варто її читати, чи слухати також представникам і всіх інших, без винятків, вікових категорій. Казка, то не є ніщо інше, як погляд на світ, в котрому ми живемо, з іншого боку, з тої його сторони, з якої в повсякденному своєму житті ми на нього не дивимось. І це є причиною того, що казковий світ виглядає для нас часом фантастичним і нереальним.
Grey_line
 
Kazkar http://kazkar.at.ua/
На дитячому сайті «Казкар» зібрані найкращі казки з усього світу — англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін та Леся Українка.
Аудіо казки читають найкращі актори, вони мають музикальний супровід, все це разом розвиває дитячу уяву.
Не залишили без уваги і мультфільми,і діафільми, одібравши найкращі казки на українській мові, їх теж можна передивитись on-line.
Grey_line
 
  http://kazkarka.com/
«Казкарка» — блог про сучасну дитячу літературу. На сайті розміщена інформація, яка може бути цікавою та корисною батькам, вчителям, психологам, дослідникам, бібліотекарям, але насамперед — просто читачам. «Казкарка» намагається писати про сучасну, актуальну й непересічну літературу для дітей, а також про цікаві студії у сфері теорії та критики дитячої літератури.
Grey_line
 
Kazkoviy_vechir http://kazkovy.com.ua/
На сайті «Казковий вечір» можна знайомитися з найчарівнішими історіями, розгадувати найзахопливіші завдання та фантастичні кросворди з улюбленими героями, брати участь у чудових конкурсах та дізнаватися, що отримав дивовижний приз, не тільки зі шпальт газети, а й з Інтернет-сторінки «Казкового вечора»!
Grey_line
 
Svit_ditini http://kidworld.in.ua/sait.html
На сайті «Світ дитини» Ви знайдете як сучасні мультфільми, мультсеріали та дитячі фільми, так і минулих років. Присутній великий вибір вітчизняних та іноземних мультфільмів різних часів УКРАЇНСЬКОЮ мовою та сучасні російські мультики. Колекція поступово наповнюється новими мультфільмами, мультсеріалами та фільмами для дітей.
Grey_line
 
Levko http://levko.info/
Дитячий сайт «Левко» — казки, розмальовки, вірші, онлайн ігри, сценарії до свят, поради батькам, мультфільми та багато іншого.
Grey_line
 
Malyuk http://maluk.in.ua/index.php
На сайті «Maluk.in.ua» представлений деякий мінімальний набір знань (вірші, казки, приказки, байки, і т.п.), необхідний для оволодіння непростою наукою (а може бути, і мистецтвом) виховання і розвитку дитини. Завдання сайту полягає в тому, щоб допомогти батькам виростити необхідні якості дітей, і слідуючи їм побудувати фундамент щасливого життя своїх дітей і, отже, і своєму життю.
Grey_line
 
Parostok http://www.nenc.gov.ua/192.html
Науково-художній журнал «Паросток» — для дітей, молоді та педагогів. Це видання, що не має аналогів в Україні, допомагає збагнути таємниці природи, гармонію стосунків людини і довкілля. На його сторінках публікують свої статті відомі вчені-біологи, екологи, аграрії, педагоги, психологи та літератори.
Тематика публікацій журналу доступна широкому колу читачів. Матеріали з актуальних питань природничих наук, народознавства, психології, педагогіки, культурології, які друкуються у «Паростку», можна використовувати на заняттях з біології, екології, народознавства, географії, хімії, літератури. Сторінка для наймолодших читачів пропонує цікаві розповіді, ігри, кросворди, вікторини, загадки.
Grey_line
 
  http://www.nosiki.cv.ua/
Сайт «Нашим діткам», присвячений діткам-дошкільняткам, та ранньому розвитку дітей. Тут можна знайти музичні альбоми дитячих гуртів та виконавців, мульт-кліпи, навчаюче відео для найменших діток, розвиваючі мультфільми, логічні комп'ютерні ігри, уроки малювання, розмальовки, саморобки, аплікації, ліплення, електронні пазли, матеріали для розвитку творчих здібностей. На сайті розміщено багато книжок, журналів для дітей , казки сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми.
Grey_line
 
Internet_bezpeka https://onlandia.org.ua/
Програма «Безпека дітей в Інтернеті» включає цілий ряд заходів, спрямованих на навчання дітей, вчителів та батьків правилам безпечного користування Інтернетом.
Програма ініційована Коаліцією за безпеку дітей в Інтернеті, що заснована компанією «Майкрософт Україна» в рамках програми «Партнерство в навчанні».
Grey_line
 
Pustunchik http://pustunchik.ua/ua/about/
«Пустунчик» — це веселе слоненя, яке любить всілякі ігри, розваги та пригоди. А ще дізнаватись про різні цікавинки та збирати корисні речі. Одного разу він вирішив створити парк розваг, де б зібрав безліч корисних та цікавих речей. Пустунчику це вдалося.
Grey_line
 
  http://rozmalovky.com.ua/
На дитячому сайті «Розмальовки» ти знайдеш безкоштовні онлайн розмальовки, котрі ти зможеш роздрукувати на принтері та розфарбовувати у зручному форматі. Окрім цього на тебе чекають захопливі ігри від партнерів сайту.
Grey_line
 
Vid_svyata_do_svyata http://www.sviato.in.ua/
Сайт функціонує з грудня 2005 року. Творці сайта використовують численні народознавчі джерела, серед них книги та інші веб-сайти. На даний момент сайт «Від свята до свята!» можна назвати найбільшим україномовним сайтом про видатних осіб та свята України.
Grey_line
 
Soroka_vorona http://soroka-vorona.info/
На сайті «Сорока-Ворона» Ви проведете час приємно і з користю. Адже творці сайту приготували багато корисного і цікавого матеріалу для майбутніх батьків, молодої сім'ї, мам, тат, бабусь, дітей і вихователів.
Grey_line
 
  http://ukrainaincognita.com/
Чи відомо Вам, що в Україні знаходиться найбільші у Європі яр, печера, річковий острів? Чи відомо Вам, що в Україні розташована скульптурна споруда, що входить у трійку найвищих у світі? Чи відомо Вам, що вовк, який у нас вважається шкідником і знищується, вже давно занесений до Європейського Червоного Списку? Подібні питання можна задавати і задавати.
Сайт «Україна Інкогніта» є онлайн журналом, який спробує розповісти українцям про країну, в якій вони живуть.
Grey_line
 
Zagadki http://zagadki.org.ua/ua/
На сайті «Загадки для кмітливих» зібрані різні загадки: дитячі, жартівні, логічні, математичні, авторські й багато інших. Так само є розділ малюнків: загадки-малюнки, обман зору, наш прекрасний Всесвіт і просто смішні малюнки. Безліч ребусів. На сайті Ви зможете весело й цікаво провести час, поспілкуватися на форумі та залишити свої коментарі до різних матеріалів на сайті. У нас цікаво!
Grey_line
 
  http://www.zaspivaj.com/
Музичний дитячий портал «Заспівай» пропонує вашій увазі ноти пісень, які можна вивчати із дітьми на музичних заняттях та у сімейному колі. Малюки дуже люблять музику, пісні. Подаруйте їм щасливі хвилини, що наповнені радістю! Дитячі пісні з нотами дозволять вам розучувати репертуар за різними темами. Заспівай — це сайт, де кожний підбере собі дитячу пісеньку для малюка. Даруйте дітям любов до музики з дитячих літ, щоб їх внутрішній світ збагатив і розвивався. Сім'я, в якій звучать дитячі пісні і сміх малят, завжди буде щасливою.

 

 http://abetka.ukrlife.org/index.html   - Сайт "Весела Абетка" в Мережі від 13 липня 2002 року.    На сайті знову велике поповнення. Окрім великої кількості нових матеріалів подано ще близько 700 відгадок до загадок. Поповнення кращими зразками творчості для дітей триває постійно і досить часто. Сюрпризом і подарунком є також гра on-line "Розумійко-буквиця", зроблена севастопольцями.
 
 
 
http://navigator.rv.ua/  - Перший регіональний електронний путівник освітніми ресурсами. Сайт пропонує інформацію на допомогу Вчителю: методичні рекомендації, розробки уроків, сценарії, досвід освітян краю, веб-ресурси. Учню: все про навколишній світ та безпеку життєдіяльності дитини, майбутньому абітурієнту, публікації на допомогу вивченню творчості письменників, кращі науково-дослідницькі школярів. Батькам: поради для тих
 
 
 
http://www.pleyady.kiev.ua/  - Педагогічне Видавництво "Плеяди".
 
 
 
http://istvolyn.info  - Електронна бібліотека повних текстових документів, які відображають відомості про історичну Волинь. На сайті ви зможете отримати оперативну інформацію про визначні події, нові книги - розділ "Новини"; ознайомитись з науковими документами, рідкісними та цінними виданнями - розділ "Читальний зал"; переглянути світлини різних періодів історії Волині - розділ "Фотогалерея". До Ваших послуг Електронний каталог та добірка веб-ресурсів.
 
 
 
http://exlibris.org.ua/    - EXLIBRIS - українська електронна бібліотека: історія, публіцистика, художня література.
 
 
 
http://nit.kiev.ua/   - електронна бібліотека "Наука і техніка".
 
 
 
http://www.ukrlib.com.ua/    - бібліотека української літератури. Ukrlib це: найбільша в інтернеті бібліотека української літератури, а також велика кількість біографій українських письменників та поетів, рефератів та творів.
 
 
 
http://www.utoronto.ca/elul/   -  Електронна бібліотека української літератури - це особистий проект Максима Тарнавського, професора української літератури при Відділі Слов'янських мов і літератур Торонтського Університету.
 
 
 
http://www.vesna.org.ua/   - "Весна" - українська бібліотека. Публікують україномовні тексти та посилання на україномовні ресурси Інтернету - всі, в яких є художня чи інтелектуальна вартість, незалежно від  згоди чи незгоди розробників сайту з позицією авторів. Також публікують іншомовні тексти - виключно на свій розсуд.  Запрошують до співпраці авторів, рецензентів та експертів.
 
 
 
http://www.osvita.org.ua/    -  український освітній портал. Система освіти України: новини, база даних учбових закладів, організацій. Інформація про закордонні системи освіти, гранти, стипендії.

http://www.br.com.ua/referats - Реферати українською мовою

http://ukrref.com - Безкоштовна база українських рефератів

http://prostir.museum/ua - Музейний простір. Музеї України та світу  
 
 

 

Інтернет-журнали для дітей
 
 
 
 
Дитячий пізнавально-розважальний журнал «Пізнайко».
 
 
«Казковий вечiр».
Щотижнева газета для дітей. Казки, загадки, розмальовки, кросворди, конкурси, умілі руки.
 
 
«Стежка».
Пізнавальний дитячий журнал
 
 
Журнал «Умійко».
Для розвитку творчих здібностей у дітей 4-10 років.
 
 
Дитячий журнал «Ангелятко».
Щомісячний журнал для дітей. Журнал для самих маленьких: казки, вірші, пісні, цікаві завдання, іграшки-саморобки.
 
 
Журнал «Барвінок».
Літературно-художній журнал для дітей молодшого та середнього шкільного віку.
 
 
Журнал «Юний натураліст».
Науково-популярний журнал для юнаків та дівчат, додаток до Всеукраїнського науково-популярному і літературно-художньому молодіжному журналу «Наука-Фантастика». Журнал традиційно розповідає про походження і функціонуванні екосистем, флори і фауни, нагадує школярам середніх класів основи біології, подорожує різними географічним поясам.
 
 
Журнал «Одноклассник».
Щомісячний ілюстрований журнал для підлітків. Матеріали видання орієнтовані на підлітків, коло інтересів яких не обмежується малюнками і головоломками. Тут можна знайти статті з психології, розповіді з шкільного життя, опис історичних особистостей, гумористичний гороскоп, постери. Дуже багато фото і матеріалів присвячені зарубіжним зіркам музики і кіно.
 
 
Журнал «Професор Крейд».
Щомісячний ілюстрований журнал для дітей.. Яскравий пізнавально-розважальний журнал для активних  дітей від 6 до 12 років.
 
 
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples

 • Copyright MyCorp © 2024
  Конструктор сайтів - uCoz
  Наша адреса :смт. Стара Синява, вул. Чернихівського, 4
  е-майл :rdbsinyava@i.ua
  тел. 2-02-02