Старосинявська районна бібліотека для дітей

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 612
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

КОНКУРСИ

    ПОЛОЖЕННЯ Про XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права»,

     з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. XV (ювілейний) Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права», з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України (далі – Конкурс), проводиться Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення разом з Українською молодіжною правничою асамблеєю, Українською асоціацією підтримки творчої молоді та Благодійним фондом «Об’єднання світових культур» (далі – Організатори). До участі в організації Конкурсу можуть долучатися партнери (громадські організації, приватні юридичні компанії, заклади вищої освіти та інші), на підставі рішення Голови Всеукраїнського організаційного комітету.

1.2. Основна мета Конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

1.3. Учасником Конкурсу може стати кожен учень закладу загальної середньої освіти України віком до 18 років.

1.4. Конкурс проводиться у наступних номінаціях: • Молодша група. Індивідуальна робота (малюнки). • Молодша група. Колективна робота (малюнки). • Середня група. Індивідуальна робота (малюнки). • Середня група. Колективна робота (малюнки). • Старша група. Індивідуальна робота (малюнки). • Старша група. Колективна робота (малюнки). • Старша група. Індивідуальна робота (міні-комікси). • Старша група. Індивідуальна робота («меми» - гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

1.5. До молодшої групи відносяться діти, віком від 6 до 10 років; до середньої групи – від 11 до 14 років; до старшої групи - від 15 до 18 років (станом на 01 червня 2021 року).

1.6. Конкурс проходить на території України з 25 січня по 30 червня 2021 року. Основні етапи Конкурсу: Перший – організація, підготовка та розповсюдження матеріалів про конкурс (до 15 лютого 2021 року); Другий – прийом конкурсних робіт (з 1 березня 2021 року до 1 травня 2021 року включно); Третій – оцінювання конкурсних робіт Всеукраїнською експертною радою, визначення переможців Конкурсу (до 01 червня 2021 року); Четвертий – нагородження переможців, підведення підсумків Конкурсу (до 20 червня 2021 року). За вмотивованим рішенням Голови Всеукраїнського організаційного комітету, строки Конкурсу можуть змінені чи частково перенесені, враховуючи санітарно-епідеміологічну ситуацію у державі чи інші обставини

. 1.7. З метою додаткового заохочення учнів закладів освіти міста Києва, в межах Конкурсу проводиться окремо Київський міський конкурс шкільних малюнків «Мої права», організаторами якого виступають: Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді, Благодійний фонд «Об’єднання світових культур».

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Загальне керівництво Конкурсом здійснює Всеукраїнський організаційний комітет, персональний склад якого затверджується Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення за поданням Голови Всеукраїнського організаційного комітету.

2.2. До Всеукраїнського організаційного комітету можуть входити представники Організаторів Конкурсу, представники центральних органів виконавчої влади, громадських організацій, приватних юридичних компаній, закладів вищої освіти, засобів масової інформації та інші зацікавлені особи. Всеукраїнський організаційний комітет може створювати регіональні організаційні комітети або призначати уповноважених осіб.

2.3. Участь у роботі Всеукраїнського організаційного комітету та інших осіб, залучених Всеукраїнським організаційним комітетом та/чи Організаторами здійснюється на громадських засадах

. 2.4. Всеукраїнський організаційний комітет забезпечує організаційну, методичну та іншу підтримку проведенню Конкурсу.

3. ПОРЯДОК ПОДАННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ

3.1. На Конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи учнів та учнівських колективів (не більше 2 учнів). Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.

3.2. Конкурсні роботи повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка тощо) на форматі А4.

3.3. Конкурсна робота може бути подана: - в електронному варіанті (у відсканованому форматі, JPEG), шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу uccplec@gmail.com (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»); - в оригінальному варіанті, шляхом направлення поштовим зв’язком за наступними реквізитами: 02147, м. Київ, а/с 34, отримувач: Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення або УКЦППОН (тел. 0955031091). До конкурсною роботи обов’язково подається заявка у довільній формі (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, повної назви закладу загальної середньої освіти, назви номінації, назви конкурсної роботи). Будь-яке офіційне оформлення (засвідчення печаткою чи подання заявки на бланку навчальному закладі) не вимагається. У разі подання конкурсної роботи в електронному варіанті, заява повинна бути відправлена в форматі WORD. У разі направлення конкурсної роботи без заявки або окремим листом, конкурсна робота не допускається до участі у Конкурсі.

3.4. Кожен учасник може подати не більше 5 конкурсних робіт.

3.5. При поданні конкурсної роботи, конкурсанти зобов’язуються попередньо погодити свою участь у Конкурсі зі своїми законними представниками. Всеукраїнський організаційний комітет та Організатори вважають, що конкурсанти та їх законні представники при направленні конкурсної роботи та заявки, дають свою згоду на обробку, збір та розповсюдження відповідної інформації, в тому числі персональних даних, погоджуються на безоплатне розповсюдження розміщення конкурсних робіт, зокрема і у мережі Інтернет; ознайомлені з цим Положенням та погоджуються з його умовами та визнають результати Конкурсу.

3.6. Всі конкурсні роботи, які беруть участь у Конкурсі, не повертаються, рецензії (відгуки) на них не видаються.

4. ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ, ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ

4.1. Всеукраїнський організаційний комітет, попередньо відібрані конкурсні роботи, передає членам Всеукраїнської експертної ради

. 4.2. Персональний склад Всеукраїнської експертної ради завчасно затверджується Організаторами за поданням Голови Всеукраїнського організаційного комітету

. 4.3. До Всеукраїнської експертної ради можуть входити: представники центральних органів виконавчої влади, громадських організацій, закладів вищої освіти, приватних юридичних компаній, громадські діячі, митці та інші зацікавлені особи.

4.4. Всеукраїнська експертна рада визначає переможців Конкурсу. Перелік переможців затверджується Головою Всеукраїнського організаційного комітету. За рішенням Всеукраїнської експертної ради або голови Всеукраїнського організаційного комітету, переможців може бути визначено по частині номінацій.

4.5. Переможцям Конкурсу вручається Диплом (1, 2, 3 ступенів). Дипломи (1, 2, 3 ступенів) обов’язково підписуються головою Всеукраїнського організаційного комітету та головою Всеукраїнської експертної ради.

4.6. Нагородження переможців Конкурсу проводиться в урочистій обстановці. За вмотивованим рішенням Голови Всеукраїнського організаційного комітету, нагородження може відбуватися у інших форматах, враховуючи санітарно-епідеміологічну ситуацію у державі

. 4.7. За підсумками Конкурсу проводиться виставка конкурсних робіт, які здобули перемогу. За вмотивованим рішенням Голови Всеукраїнського організаційного комітету, виставка конкурсних робіт може бути скасована, враховуючи санітарно-епідеміологічну ситуацію у державі.

4.8. Результати Конкурсу опубліковуються в мережі Інтернет.

           

 

                ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ»

І. Загальні положення

1.1. Основними завданнями Конкурсу є формування екологічної компетентності дітей; стимулювання їхньої пізнавальної активності та творчих здібностей; популяризація екологічного способу життя і мислення; утвердження екоцінностей і поваги до своєї Батьківщини, бажання читати та ілюструвати книжки екологічної тематики; сприяння екологічному розвитку дружньої до довкілля особистості, її ідентифікації з природою.

1.2. Мета Конкурсу – виховання у дітей гуманного ставлення до навколишнього середовища; розкриття у творчості їхнього прагнення до збереження і примноження природних ресурсів.

1.3. Організаторами конкурсу є Національна бібліотека України для дітей (далі – НБУ для дітей), Національна секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY (далі – IBBY UA), Благодійна організація «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Державна екологічна інспекція України, ТОВ Видавництво «Ранок».

1.4. Організаційно-методичне забезпечення і супровід Конкурсу здійснює НБУ для дітей.

1.5. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційних вебсайтах НБУ для дітей, Державної екологічної інспекції України, обласних бібліотек – учасників Конкурсу, партнерів, а також в інших засобах масової інформації.

1.6 Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VІ від 1 червня 2010 року.

ІІ. Умови Конкурсу

2.1. У Конкурсі беруть участь діти 6-18 років у 2-х вікових категоріях: – читачі-учні 1-5 класів; – читачі-учні 6-11 класів.

2.2. На Конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи у кожній віковій категорії.

2.3. Конкурсні роботи готуються за тематичними напрямами:

3 Наше майбутнє – зелена і чиста планета;

Збережемо свій рідний край;

Скажемо «Ні» забрудненню Землі.

2.4 . Конкурс проводиться з 1 березня до 31 травня 2021 року у два тури: перший – з 1 березня по 1 травня – на обласному рівні; другий – з 2 травня по 31 травня – на загальнодержавному рівні (підсумковий).

2.5. Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують за напрямом малюнок у довільній графічній, живописній формах, виконаний олівцями або фарбами у форматі А3, який за змістом і жанром відповідає темі та містить авторське бачення сучасної чи майбутньої екологічної ситуації у світі.

2.6. Малюнок має бути доправлений (надісланий) до обласної бібліотеки для дітей з метою визначення регіональних переможців.

2.7. На Конкурс приймаються виключно оригінальні індивідуальні та колективні малюнки, які вперше подаються до участі в конкурсах.

2.8. Роботи мають надсилатися із коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, дата народження, домашня адреса (поштова), адреса електронної пошти, телефон для зв’язку; для колективних робіт – додати ПІБ керівника художнього гуртка.

2.9. До участі у конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають умовам, визначеним цим положенням.

ІІІ. Організаційний комітет і журі Конкурсу

3.1. Для підготовки та проведення Конкурсу створюється головний Організаційний комітет. До його складу входять представники організаторів Конкурсу, громадських організацій, меценати (Додаток 2).

3.2. Для проведення першого туру Конкурсу в обласних бібліотеках для дітей України створюються організаційні комітети та журі.

3.3. Для визначення переможців у другому турі затверджується склад Головного журі (Додаток 3), до якого входять професійні художники-ілюстратори, мистецтвознавці (за згодою).

3.4. За підсумками роботи обласні журі та Головне журі складають протоколи, які підписуються головою, секретарем та членами журі Конкурсу із зазначенням загальної кількості учасників та переможців.

ІV. Визначення та відзначення переможців Конкурсу

4.1. Обласні журі Конкурсу підсумовують та визначають переможців (І, ІІ та ІІІ місця) у кожній віковій категорії серед індивідуальних і групових учасників до 1 травня 2021 року. 

4.2. Конкурсні роботи переможців першого туру надсилаються разом із протоколами до головного Організаційного комітету (03190, м. Київ, вул. Януша Корчака, 60, Національна бібліотека України для дітей) із поміткою Всеукраїнський конкурс дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ» (до Всесвітнього дня охорони довкілля) до 5 травня 2021 року. Дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядаються.

4.3. Для переможців Конкурсу в кожній віковій категорії серед індивідуальних та колективних робіт встановлюються І, ІІ, ІІІ місця

 4.4. Головне журі оцінює роботи, що надійшли від обласних журі, та до 31 травня 2021 року визначає переможців.

4.5. Усіх учасників, конкурсні роботи яких пройшли у другий, підсумковий тур, буде відзначено Дипломами.

4.6. Малюнки переможців будуть презентовані на виставці у Національній бібліотеці України для дітей у Всесвітній день охорони довкілля (5 червня).

4.7. Переможців Конкурсу буде оголошено 1 червня 2021 року, у Міжнародний день захисту дітей, напередодні Всесвітнього дня охорони довкілля. Переможці отримають дипломи та призи.

V. Зберігання та публікація робіт, надісланих на Конкурс

5.1. Малюнки, надіслані на Конкурс, авторам не повертаються. Роботи переможців І та ІІ турів зберігаються у НБУ для дітей та можуть бути використані у її подальшій роботі.

5.2. Результати Конкурсу узагальнюються відповідним наказом, оприлюднюються на офіційному сайті НБУ для дітей, партнерів Конкурсу та у фахових друкованих виданнях.

5.4. Малюнки переможців також будуть презентовані на мистецьких виставках в офісах партнерів-організаторів.

 


 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples

 • Copyright MyCorp © 2021
  Конструктор сайтів - uCoz
  Наша адреса :смт. Стара Синява, вул. Чернихівського, 4
  е-майл :rdbsinyava@i.ua
  тел. 2-02-02