Старосинявська бібліотека для дітей

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 629
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

КОНКУРСИ

   

. ПОЛОЖЕННЯ про проведення Першого Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «КНИГУ ТВОРЯТЬ ДІТИ»

1. Загальні положення. 1.1. Це положення визначає основну мету, порядок та особливості проведення Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Книгу творять діти» (далі - Конкурс).

1.2. Конкурс проводиться за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Українського інституту книги, Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, Громадської організації «Розвиток українського народу».

1.3. Організаторами Конкурсу виступають: Видавничий дім «АртЕк», ДП «Видавництво «МИСТЕЦТВО», Національна бібліотека України для дітей, Національне видавництво дитячої літератури «Веселка», Видавництво «ПЕРУН», ТОВ «BOD Ukraine».

1.4. Організатор формує Організаційний комітет Конкурсу (далі - Оргкомітет).

1.5. Оргкомітет забезпечує: - рівні умови для всіх учасників Конкурсу; - інформаційне висвітлення проведення Конкурсу; - недопущення розголосу результатів Конкурсу раніше дати їх офіційного оголошення; - публікацію творів учасників в збірці книжок «Казкові історії маленьких мрійників» (розміщення – в алфавітному порядку за прізвищем автора).

1.6. Функції Оргкомітету: - загальне керівництво організацією та проведенням Конкурсу; - проведення конкурсних заходів; - організація нагородження переможців, лауреатів та учасників конкурсу; - організація видання книг з творами учасників та забезпечення можливості замовлення (придбання) книг для всіх учасників; - висвітлення перебігу Конкурсу та його результатів в інтернеті та ЗМІ.

1.7. Організатор формує компетентну Конкурсну комісію, яка виконує функцію Журі Конкурсу. Журі Конкурсу затверджується Оргкомітетом.

1.8. Конкурс проводиться в рамках І Київського Міжнародного Книжкового Арт Фестивалю «Kyiv Book Art Fest»

2. Мета та задачі конкурсу.

2.1. Мета Конкурсу: - відкриття та розвиток юних талантів; - популяризація книги та читання українською мовою.

2.2. Задачі Конкурсу: - привернення уваги громадськості та органів влади до підтримки дитячої творчості; - створення передумов для креативного спілкування дітей з батьками, вихователями, бібліотекарами, вчителями в процесі творення власної казкової історії та малюнків до неї; - втілення мрій та фантазій юних творців; - розвиток творчих навичок дітей, організація змістовного дозвілля; - створення умов для самореалізації і розвитку творчого потенціалу дітей; - ознайомлення юних творців з професіями: автора(письменника), видавця, дизайнера, художника, друкаря, палітурника тощо; - ознайомлення дітей з процесом створення книги.

3. Умови проведення конкурсу.

3.1. До участі в Конкурсі приймаються такі твори: казкові історії та оповідання, ілюстрації до них, написані та створені дітьми.

3.2. В Конкурсі беруть участь діти старшого дошкільного та молодшого шкільного віку (6 -10 років).

3.3. Один учасник може надіслати не більше однієї конкурсної роботи.

3.4. Надсилаючи твори та ілюстрації на конкурс, учасник тим самим дає згоду на передачу організатору конкурсу майнових та авторських прав на публікацію цих творів та ілюстрацій протягом одного року від дня їх подачі на конкурс.

3.5. Оргкомітет Конкурсу залишає за собою право не опрацьовувати роботи, що не відповідають вимогам законодавства України або несуть в собі сюжети та малюнки, не рекомендовані для дітей. Роботи не редагуються і не рецензуються.

3.6. Журі конкурсу вивчає конкурсні роботи, аналізує та оцінює їх за 12-бальною системою згідно критеріїв: - сюжетна лінія; - розкриття теми; - ідентичність автора; - відповідність нормам української мови; - художнє оформлення.

4. Вимоги до конкурсних робіт.

4.1. Конкурсна робота повинна бути авторською.

4.2. На конкурс приймаються твори - казкові історії та оповідання, написані українською мовою одним автором, набрані в електронному вигляді та 1-3 ілюстрації до них.

4.3. Тематика робіт загальна на вибір автора.

4.4. Твори, які матимуть синтаксичні або граматичні помилки, будуть опубліковані з виправленням цих помилок. Помилки впливатимуть на оцінку Журі.

4.5. Технічні вимоги до подання конкурсних робіт: - текст надсилається в текстовому редакторі Мicrosoft Offise Word, шрифт Arial, Times New Roman , 12-14 кегль, 1,5 інтервал, обсяг тексту - до 2500 знаків*; - учасники-автори зазначають свої дані (ПІБ, вік, домашню адресу, контактний телефон) на останній сторінці конкурсної роботи; - малюнки до робіт приймаються в сканованому вигляді в форматі .jpg, .pdf поліграфічної якості; - фотографія автора (кольорова розміром 100х150мм, в електронному варіанті - не менше 500 kb, в форматі jpg). Надсилаючи фотографію дитини-автора учасник підтверджує згоду батьків чи опікунів дитини на використання фото для розміщення в змісті книги та на стенді авторів. *за відсутності технічних умов для подання роботи учасника в електронному вигляді, конкурсну роботу відповідного обсягу можна відіслати у вигляді рукопису (розбірливим почерком) та окремо малюнки-ілюстрації.

4.6. Роботи в електронному вигляді надсилаються на електронну пошту: konkurs.book@ukr.net *рукописи та ілюстрації до них надсилаються Укрпоштою за рахунок відправника на адресу: 04050, Київ, вул. Юрія Іллєнка, 63, ТОВ «Видавничий дім «Артек» (КОНКУРС).

4.7. Роботи на Конкурс можна подавати до 30.05.2021року включно.

5. Статуси авторів.

5.1. «Учасники» - всі автори, хто надіслав роботи на конкурс, пройшов технічний відбір і був допущений до Конкурсу. Всі учасники отримують Диплом Учасника.

5.2. «Лауреати» - сто авторів, чиї роботи були оцінені Журі та визнані кращими. Всі Лауреати отримують Диплом лауреата.

5.3. «Переможці» - дев’ять авторів (по 3 в кожній номінації), чиї роботи були оцінені Журі та визнані кращими в номінаціях: «Казкова історія», «Фантазія», «Ілюстрація» тощо. Переможці отримують Диплом переможця та подарунки.

6. Заключні положення.

6.1. Журі опрацьовує конкурсні роботи і визначає переможців та лауреатів Конкурсу. Підсумки конкурсу після опрацювання будуть оприлюднені на онлайн-платформах організаторів. Конкурсанти отримають повідомлення про результати Конкурсу на Електронну пошту.

6.2. Нагородження переможців та лауреатів Конкурсу відбудеться під час проведення І Київського Міжнародного Книжкового Арт Фестивалю «Kyiv Book Art Fest» 27-29.08.2021року.

6.3. Твори переможців та лауреатів, а також всіх інших учасників Конкурсу будуть надруковані в збірці «Казкові історії маленьких мрійників».

6.4. Організатори можуть змінювати терміни проведення конкурсу та заходів, пов’язаних з його проведенням. Контакти оргкомітету: Україна, 04050, Київ, вул. Юрія Іллєнка, 63, 2 поверх. 097 252 23 15, 067 440 11 37 Голова оргкомітету – Надія Поночовна mail: konkurs.book@ukr.net web: https://bod.in.ua , https://book-on-demand.com.ua , https://chl.kiev.ua/ Сторінка конкурсу на Facebook: https://m.me/konkursbook. Сторінка фестивалю на Facebook: http://www.m.facebook.com/KyivBAF Сторінка Instagram: knyhu_tvoryat_dity

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ Про XV (ювілейний) ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Незалежна і єдина — моя Україна!»

1. Загальні положення

1.1. Основними завданнями Конкурсу є утвердження в свідомості та почуттях юних громадян патріотичних цінностей, переконань і поваги до своєї країни та її Незалежності, українського народу, його культури, звичаїв та традицій; виявлення і підтримка творчих здібностей у дітей; надання можливості для розвитку їх творчого та інтелектуального потенціалу, розкриття дітьми власних думок і світобачення через призму конкурсних робіт, проявляючи творчість, креативність та оригінальність.

1.2. Мета Конкурсу — формування високої громадянської свідомості у дітей; сприяння національно-патріотичному вихованню особистості, ідентифікації з державою, її історією, культурою; сприяння збереженню народних та родинних традицій, єдності і культурного розвитку нації.

1.3. Організаторами Конкурсу є Національна бібліотека України для дітей (далі — НБУ для дітей), Національна спілка художників України, Видавництво «Vivat», ГО «Українська асоціація працівників бібліотек для дітей», ТОВ «АВК КОНФЕКШІНЕРІ» та Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

1.4. Обласні бібліотеки для дітей є співорганізаторами Конкурсу та координаторами його проведення в областях.

1.5. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційних веб сайтах НБУ для дітей, співорганізаторів та партнерів, а також у засобах масової інформації.

1.6. Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VІ від 1 червня 2010 року.

2. Умови Конкурсу

2.1. До участі у Конкурсі запрошуються діти віком 6-18 років.

2.2. Конкурс проводиться у трьох категоріях: малюнок; вишивка; аплікації.

2.3. Тематичними напрямами для підготовки конкурсних робіт є: історія України, її героїчне минуле і сьогодення; події і постаті у боротьбі за незалежність, національні традиції; державні символи. 3

2.4. На Конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи.

2.5. Учасники Конкурсу готують конкурсну роботу, яка за змістом і жанром відповідає загальній ідеї Конкурсу, дотримуючись наступних вимог: - у категорії «Малюнок» — малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, фарбами чи фломастерами, у форматі А3; - у категорії «Вишивка» — роботи на тканині, використовуючи різні техніки вишивання у довільному форматі; - у категорії «Аплікація» — роботи з використанням будь-яких круп, насіння та додаткових природних матеріалів у форматі А4 або А3 — роботи із застосовуванням будь-яких технік квілінгу у вигляді панно на папері, тканині, пластику або дереві.

2.6. Конкурс проводиться з 1 березня по 24 серпня 2021 року у три тури: перший — з 1 березня по 31 травня на місцевому рівні; другий — з 1 червня по 10 липня на обласному рівні; третій — з 11 липня по 24 серпня підсумковий в НБУ для дітей.

2.7. Критерії оцінки робіт: відповідність умовам та вимогам конкурсу; виразне образно-асоціативне вирішення основної ідеї конкурсу; повнота розкриття теми; естетичність та оригінальність рішень; нестандартність обраних матеріалів та технічних прийомів; гармонійність і масштабність елементів.

2.8. Роботи надсилаються із зазначенням назви та обов’язковим коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, дата народження, домашня адреса, контактний телефон (власний або батьків); для колективних робіт додати ПІБ та контактний телефон керівника гуртка або студії. 2.9. До участі у Конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають умовам, що визначені цим положенням.

3. Визначення та відзначення переможців Конкурсу

3.1. Конкурсні роботи оцінюються у трьох вікових групах: - читачі-учні 1-4 класів; - читачі-учні 5-8 класів; - читачі-учні 9-11 класів.

3.2. Обласні журі Конкурсу до 10 липня 2021 року підводять підсумки та визначають по одному переможцю кожної вікової групи серед індивідуальних та колективних учасників у кожній категорії, у категорії «Аплікація» за двома напрямами.

3.3. Роботи переможців другого туру надсилаються разом із протоколами до головного Організаційного комітету (03190, м. Київ, вул. Януша Корчака, 60, Національна бібліотека України для дітей) із поміткою Всеукраїнський конкурс 4 дитячої творчості «Незалежна і єдина, будь навіки, Україно!» не пізніше 13 липня 2021 року. Дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядаються.

3.4. В кожній категорії серед індивідуальних та колективних робіт визначається єдиний переможець Конкурсу за віковими групами.

3.5. Головне журі оцінює роботи, що надійшли від обласних журі, та до 23 серпня 2021 року визначає переможців.

3.6. Оголошення переможців відбудеться 24 серпня 2021 р.

3.7. Переможців Конкурсу буде відзначено Дипломами та пам'ятними призами.

4. Організаційний комітет і журі Конкурсу

4.1. Для підготовки та проведення Конкурсу створюється головний Організаційний комітет.

4.2. Для проведення першого і другого турів Конкурсу в регіонах України створюються обласні, місцеві організаційні комітети та журі.

4.3. За підсумками роботи обласні журі складають протоколи із зазначенням загальної кількості учасників та переможців у кожній категорії та віковій групі.

5. Зберігання та публікація робіт, надісланих на Конкурс

5.1. Творчі роботи, надіслані на Конкурс, авторам не повертаються, а зберігаються в НБУ для дітей та можуть бути використані у її подальшій роботі.

5.2. Результати Конкурсу узагальнюються відповідним наказом головного журі, оприлюднюються на офіційному сайті НБУ для дітей та у фахових друкованих виданнях.

5.3. За результатами Конкурсу презентується виставка творчих робіт у НБУ для дітей та у партнерів. конкурс шкільних малюнків «Мої права» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей та 30-річниці Незалежності України

 

 

                ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський конкурс дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ»

І. Загальні положення

1.1. Основними завданнями Конкурсу є формування екологічної компетентності дітей; стимулювання їхньої пізнавальної активності та творчих здібностей; популяризація екологічного способу життя і мислення; утвердження екоцінностей і поваги до своєї Батьківщини, бажання читати та ілюструвати книжки екологічної тематики; сприяння екологічному розвитку дружньої до довкілля особистості, її ідентифікації з природою.

1.2. Мета Конкурсу – виховання у дітей гуманного ставлення до навколишнього середовища; розкриття у творчості їхнього прагнення до збереження і примноження природних ресурсів.

1.3. Організаторами конкурсу є Національна бібліотека України для дітей (далі – НБУ для дітей), Національна секція Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY (далі – IBBY UA), Благодійна організація «Фонд Миколи Томенка «Рідна країна», Державна екологічна інспекція України, ТОВ Видавництво «Ранок».

1.4. Організаційно-методичне забезпечення і супровід Конкурсу здійснює НБУ для дітей.

1.5. Інформація про проведення Конкурсу оприлюднюється на офіційних вебсайтах НБУ для дітей, Державної екологічної інспекції України, обласних бібліотек – учасників Конкурсу, партнерів, а також в інших засобах масової інформації.

1.6 Під час проведення Конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VІ від 1 червня 2010 року.

ІІ. Умови Конкурсу

2.1. У Конкурсі беруть участь діти 6-18 років у 2-х вікових категоріях: – читачі-учні 1-5 класів; – читачі-учні 6-11 класів.

2.2. На Конкурс приймаються індивідуальні та колективні роботи у кожній віковій категорії.

2.3. Конкурсні роботи готуються за тематичними напрямами:

3 Наше майбутнє – зелена і чиста планета;

Збережемо свій рідний край;

Скажемо «Ні» забрудненню Землі.

2.4 . Конкурс проводиться з 1 березня до 31 травня 2021 року у два тури: перший – з 1 березня по 1 травня – на обласному рівні; другий – з 2 травня по 31 травня – на загальнодержавному рівні (підсумковий).

2.5. Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують за напрямом малюнок у довільній графічній, живописній формах, виконаний олівцями або фарбами у форматі А3, який за змістом і жанром відповідає темі та містить авторське бачення сучасної чи майбутньої екологічної ситуації у світі.

2.6. Малюнок має бути доправлений (надісланий) до обласної бібліотеки для дітей з метою визначення регіональних переможців.

2.7. На Конкурс приймаються виключно оригінальні індивідуальні та колективні малюнки, які вперше подаються до участі в конкурсах.

2.8. Роботи мають надсилатися із коротким повідомленням про автора: прізвище, ім’я, дата народження, домашня адреса (поштова), адреса електронної пошти, телефон для зв’язку; для колективних робіт – додати ПІБ керівника художнього гуртка.

2.9. До участі у конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають умовам, визначеним цим положенням.

ІІІ. Організаційний комітет і журі Конкурсу

3.1. Для підготовки та проведення Конкурсу створюється головний Організаційний комітет. До його складу входять представники організаторів Конкурсу, громадських організацій, меценати (Додаток 2).

3.2. Для проведення першого туру Конкурсу в обласних бібліотеках для дітей України створюються організаційні комітети та журі.

3.3. Для визначення переможців у другому турі затверджується склад Головного журі (Додаток 3), до якого входять професійні художники-ілюстратори, мистецтвознавці (за згодою).

3.4. За підсумками роботи обласні журі та Головне журі складають протоколи, які підписуються головою, секретарем та членами журі Конкурсу із зазначенням загальної кількості учасників та переможців.

ІV. Визначення та відзначення переможців Конкурсу

4.1. Обласні журі Конкурсу підсумовують та визначають переможців (І, ІІ та ІІІ місця) у кожній віковій категорії серед індивідуальних і групових учасників до 1 травня 2021 року. 

4.2. Конкурсні роботи переможців першого туру надсилаються разом із протоколами до головного Організаційного комітету (03190, м. Київ, вул. Януша Корчака, 60, Національна бібліотека України для дітей) із поміткою Всеукраїнський конкурс дитячого екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ» (до Всесвітнього дня охорони довкілля) до 5 травня 2021 року. Дата визначається за позначкою на поштовому штемпелі. Роботи, надіслані пізніше вказаної дати, не розглядаються.

4.3. Для переможців Конкурсу в кожній віковій категорії серед індивідуальних та колективних робіт встановлюються І, ІІ, ІІІ місця

 4.4. Головне журі оцінює роботи, що надійшли від обласних журі, та до 31 травня 2021 року визначає переможців.

4.5. Усіх учасників, конкурсні роботи яких пройшли у другий, підсумковий тур, буде відзначено Дипломами.

4.6. Малюнки переможців будуть презентовані на виставці у Національній бібліотеці України для дітей у Всесвітній день охорони довкілля (5 червня).

4.7. Переможців Конкурсу буде оголошено 1 червня 2021 року, у Міжнародний день захисту дітей, напередодні Всесвітнього дня охорони довкілля. Переможці отримають дипломи та призи.

V

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples

 • Copyright MyCorp © 2024
  Конструктор сайтів - uCoz
  Наша адреса :смт. Стара Синява, вул. Чернихівського, 4
  е-майл :rdbsinyava@i.ua
  тел. 2-02-02